Είμαστε πολύ χαρούμενοι που είμαστε πλέον παρόντες και ως διαφημιστικός συνεργάτης στα οχήματα της μεταφορικής εταιρείας Max Müller και έτσι μπορούμε να οδηγούμε στις περιοχές της λίμνης Κωνσταντίας, του Allgäu και της Άνω Σουαβίας.
Εδώ και πολλά χρόνια αποστέλλουμε τα προϊόντα γερανών και ανυψωτικών τεχνολογιών SCHILLING μέσω του αξιόπιστου συνεργάτη μας στη μεταφορά Max Müller.
Μέσω του συνεχούς και στενού συντονισμού, καταφέρνουμε από κοινού να προσαρμόζουμε συνεχώς τις διαδικασίες και να τις κάνουμε πιο ευχάριστες και για τις δύο πλευρές.
Χάρη στην άμεση διασύνδεση μεταξύ του συστήματος ERP μας και του προγράμματος αποστολής, σημαντικά δεδομένα, όπως οι διαστάσεις και το βάρος της συσκευασίας, μπορούν να επεξεργαστούν άμεσα σε πραγματικό χρόνο. Η άμεση παρακολούθηση των επιμέρους εντολών μεταφοράς είναι έτσι και για εμάς εξασφαλισμένη.
Λόγω των σταθερών χρόνων φόρτωσης, όλες οι αποστολές μπορούν να προετοιμάζονται με ακρίβεια και να αποστέλλονται με εξοικονόμηση χρόνου, ενώ ακόμη και αν υπάρχει αυξημένος όγκος αποστολών από μέρους μας, ο συνεργάτης μας στη διαμετακόμιση αντιδρά ευέλικτα και γρήγορα με επιπλέον οχήματα.
Για παράδειγμα, από τότε που αλλάξαμε τη συσκευασία των προϊόντων SCHILLING σε ξύλινα κιβώτια, δεν έχει σημειωθεί καμία απολύτως ζημιά κατά τη μεταφορά.
Στην υγειά μας για πολλά ακόμη χρόνια καλής συνεργασίας.
SCHILLING Kran- und Hebetechnik
Ο συνεργάτης σας για γερανούς αλουμινίου και τεχνολογία ανύψωσης.
(Μεταφράστηκε με www.DeepL.com/Translator (δωρεάν έκδοση))